جستجو

تبلیغاتغضروف ساز پریفلکس

  کمک به کاهش درد و التهاب مفاصل در مبتلایان به آرتروز

   

  محصول پریفلکس Health Burst ترکیبی از 2 ماده گلوکز آمین و کندروئیتین بوده که موجب بهبود و افزایش انعطاف پذیری مفاصل خصوصاٌ در مبتلایان به آرتروزمی گردد.
  گلوکز آمین: گلوکز آمین ترکیبی ضروری برای ساخت مایع بین مفصلی بوده و بطور گسترده ای در سراسر دنیا برای دستیابی به رویای جهانی بدون آرتروز توسط متخصصین به بیماران توصیه می شود.گلوکز آمین بطور طبیعی در منابع غذایی وجود نداشته و دریافت آن مستلزم مصرف مکمل هاست. این ماده برای ساخته شدن اجزای تاندون ها، غضروف و مایع سینوویال (مایع احاطه کننده فضای بین مفصلی) ضروری می باشد. این ترکیب با مهار فعالیت مواد تخریب کننده بافت غضروف از جمله آنزیم کلاژناز (تجزیه کننده کلاژن)  و آنزیمهای پروتئولیتیک (تجزیه کننده پروتئینها) سبب محافظت از بافت غضروفی شده و تا حدودی اثرات ضد التهابی دارد.
  کندروئیتین سولفات: این ترکیب جهت ساخت کلاژن که ترکیبی ضروری برای استحکام بافت مفصلی است، ضرورت دارد. ترکیب فوق با ممانعت از فعالیت آنزیمهای لیزوزومی (تجزیه کننده غضروف ها) و کاهش مواد التهاب زا از بروز آسیبهای احتمالی به غضروف جلوگیری می کند.
  مقدار و نحوه مصرف:
  روزانه 3 قرص به همراه غذا میل شود. قرص ها می توانند با هم یا بطور جداگانه در طی روز مصرف شوند.
  موارد احتیاط:
  توصیه می شود زنان باردار و شیرده، مبتلایان به دیابت و افرادی که به محصولات دریایی آلرژی دارند این محصول را تحت نظر پزشک مصرف کنند.
  دور از دسترس کودکان، در جای خشک و خنک نگهداری شود.

  این مطلب تا کنون 44 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 9 مرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : غضروف ,کننده ,مصرف ,آمین ,گلوکز ,تجزیه ,گلوکز آمین ,تجزیه کننده ,ترکیبی ضروری ,ضروری برای ,
  غضروف ساز پریفلکس

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر